Opis stanowiska pracy

• konserwacja maszyn produkcyjnych,
• bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• planowanie remontów maszyn i urządzeń,
• nadzór nad ciągłością utrzymania ruchu linii produkcyjnych,
• przezbrajanie linii produkcyjnych,
• utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń,
• wykonywanie operacji konserwacyjnych i zapobiegawczych,
• usuwanie awarii,

Wymagania

wykształcenie średnie techniczne: mechanika, hydraulika, elektromechanika,
doświadczenie w dziale utrzymania ruchu - w przemyśle spożywczym będzie dużym atutem,
systematyczność i precyzja w działaniu
umiejętność spawania - mile widziana.

Prezentacja firmy

MICHNA Sp. z o.o. Sp. k. to firma z tradycjami, posiadająca wieloletnie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji