Mechanik Utrzymania Ruchu

Progresso Sp. z o.o.

Oleśnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica

Obowiązki:
• Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń,
• Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,
• Usuwanie usterek,
• Wdrażanie i rozruch nowych maszyn.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika, hydraulika, elektrotechnika,
• Doświadczenie min. 2 lata w dziale utrzymania ruchu, preferowane w branży tworzyw sztucznych,
• Znajomość maszyn wtryskowych / wytłaczarek,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego,
• Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole,
• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3- zmianowym (pon – pt).

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszukiwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis