Walstead Kraków Sp. z o.o.

Mechanik Utrzymania Ruchu

Od: Walstead Kraków Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków ( Niepołomice, Wieliczka)

Zakres obowiązków:

• udział w realizacji zadań wynikających z przeglądów prewencyjnych maszyn oraz w remontach

i przeglądach,

• diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych, odszukiwanie przyczyn źródłowych problemów technicznych maszyn.

Poszukiwane kompetencje:

• duże zdolności manualne, pasja w kierunku majsterkowania, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

• wykształcenie o kierunku technicznym (mile widziane mechaniczne),

• doświadczenie przy naprawie maszyn/urządzeń będzie dodatkowym atutem,

• gotowość do pracy w systemie zmianowym ciągłym,

• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

• pożądana umiejętność obsługi komputera,

• duża samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina,

• umiejętność dobrej współpracy w zespole.

Jeśli jesteś pasjonatem mechaniki, masz smykałkę techniczną oraz lubisz rozwiązywać skomplikowane problemy techniczne - ta praca jest dla Ciebie!

Oferujemy:

• pracę w renomowanej firmie dla kandydatów z bardzo dużym doświadczeniem, jak i dla zaangażowanych absolwentów, którym dajemy szansę rozpoczęcia ścieżki zawodowej,

• stabilne zatrudnienie,

• szkolenie i możliwość poznawania nowoczesnych i wysoce zaawansowanych systemów technicznych i technologicznych,

• możliwość uczestniczenia w ciekawych i ambitnych projektach technicznych i technologicznych,

• pracę w przyjaznym, otwartym zespole,

• rozbudowany pakiet świadczeń i doskonałe zaplecze socjalne w miejscu pracy, w tym m. in.:

  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • dofinansowanie do posiłków, zajęć sportowych,
  • busy pracownicze na wybranych trasach.

Stawiamy na ludzi, którzy chcą wykonywać swój zawód lub dopiero się go uczyć. LSC Communications to firma, która daje szansę na rozwój.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez link znajdujący się pod przyciskiem „Aplikuj teraz”.