LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Goleniów, Szczecin, Nowogard, Stargard
Nr ref.: 0015045
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Eliminacja awarii mechanicznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz innych;
  • Przeglądy okresowe maszyn, instalacji pneumatycznych oraz hydraulicznych;
  • Tworzenie niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu;
  • Montaż i instalacja nowych maszyn/urządzeń;
  • Przestrzeganie, stosowanie się do przepisów oraz zasad BHP, p-poż.

Oczekiwania:

  • Uprawnienia kat I P (podesty ruchome nożycowe);
  • Uprawnienia do pracy na wysokościach;
  • Wykształcenie średnie techniczne;
  • Znajomość zagadnień mechanicznych;
  • Czytanie rysunków technicznych;
  • 2-letni staż pracy w dziale utrzymania ruchu.

Oferta:

• Wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia;
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez zakład produkcyjny;
• Szkolenia wprowadzające w pracę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.