ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

- Zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
- Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń
- Typowanie uszkodzonych części zamiennych
- Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych

Wymagania:

- Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
- Wykształcenie min. zawodowego technicznego
- Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika
- Podstawowa znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność naprawy i diagnozowania układów hydraulicznych
- Umiejętność naprawy i diagnozowania układów pneumatycznych
- Podstawowe umiejętności spawalniczych
- Ogólna wiedzy z zakresu mechaniki przemysłowej

Oferta:

- Stałe i stabilne zatrudnienie
- Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Umowa o pracę bezpośrednio pod firmą
- Szeroki pakiet socjalny: prywatna opiekę medyczną, dofinansowanie do Kart Multisport oraz wiele innych
- Praca w międzynarodowym środowisku,

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials