Mechanik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • utrzymanie zalecanych parametrów pracy maszyn i urządzeń od strony mechanicznej
  • wykonywanie konserwacji, przeglądów i modernizacji maszyn
  • usuwanie awarii i innych uszkodzeń maszyn
  • kontrolowanie urządzeń pod względem legalizacji
  • dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę

Wymagania:

  • wiedza z zakresu urządzeń mechanicznych
  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku mechanika ok. 2 lat
  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie
  • uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie
  • prace w wykwalifikowanym zespole
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials