Aspiro Consulting Sp. z o.o.
Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !
Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązań HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie rekrutujemy dla jednego z Naszych klientów, dużej Firmy z branży automotive.

Mechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała ( Czechowice- Dziedzice, Oświęcim, Pszczyna, Skoczów, Żywiec, Kęty)

Zakres obowiązków:
- Dokonywanie napraw mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn
i urządzeń produkcyjnych
- Konserwacja, regulacja, modernizacja oraz wykonywanie planowych przeglądów
- Regeneracja części
- Ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych

Kwalifikacje:
- Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub ślusarza Utrzymania Ruchu mile widziane
- Doświadczenie w zakresie podstawowych napraw i regulacji maszyn
- Zainteresowania oraz zdolności mechaniczne
- Dobra znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność pracy w zespole
- Chęć rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.