Mechanik Utrzymania Ruchu - Anglia

Gawo Recruitment

Anglia , zagranica

Opis stanowiska pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Gawo Recruitment na rynku polskim działa od 1999 roku. Prowadzimy rekrutacje międzynarodowe jak również rekrutujemy kandydatów dla polskich pracodawców. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego (certyfikat nr 961)

Gawo Rekruitment dla swojego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Anglia

Obowiązki:

• Odpowiedzialność za bieżącą naprawę maszyn i urządzeń,

• Przeglądy i konserwacje maszyn i narzędzi,

• Usuwanie ewentualnych usterek

• Wdrażanie i rozruch nowych maszyn,

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne, mile widziane mechanika, hydraulika, elektrotechnika,

• Doświadczenie min. 2 lata w dziale utrzymania ruchu,

• Znajomość hydrauliki siłowej, automatyki przemysłowej, pneumatyki,

• Umiejętność czytania rysunku technicznego

• Dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole

• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie

• Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą angielskim

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Szkolenia, które będą się odbywać na koszt pracodawcy w Danii

Prezentacja firmy

Gawo jest agencją pośrednictwa pracy działającą od 1999 roku.Jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis