MECHANIK URZĄDZEŃ CIEPLNYCH- HYDRAULIK / MECHANIK NASTAWIACZ MASZYN

NOVITA S.A.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

• Wykonywanie operacji konserwacyjnych na całym obiekcie

• Wykonywanie prac ślusarskich

• Realizacja remontów maszyn i urządzeń.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu mechanicznym

• Chęć zdobywania nowych doświadczeń

• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Samodzielność i komunikatywność.

• Mile widziane uprawnienia SEP.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę,

• Możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego,

CV proszę składać do biura podawczego NOVITA S.A., ul. Dekoracyjna 3 w Zielonej Górze lub elektronicznie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOVITA S.A., ul. Dekoracyjna 3, 65 – 722 Zielona Góra, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Prezentacja firmy

Novita S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria