mechanik/ technik utrzymania ruchu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kalisz, wielkopolskie

 Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 36261
Praca stała
Lokalizacja: Kalisz

Zakres obowiązków:
  • usuwanie usterek i naprawy maszyn i urządzeń
  • prowadzenie prac konserwacyjnych na maszynach i urządzeniach zgodnie z harmonogramem konserwacji
  • tworzenie dokumentacji dot. maszyny i systemu
  • przebudowa maszyn i urządzeń
  • frezowanie konwencjonalnie
  • uruchamianie nowych maszyn i urządzeń
  • realizacja działań na rzecz poprawy jakości
  • monitorowanie i zgodności z przepisami BHP i ciągła redukcja potencjalnego zagrożenia dla maszyn i urządzeń
  • szkolenia pracowników w zakresie technologii i bezpieczeństwa w miejscu pracy, zapobiegania wypadkom, itp.
  • wsparcie techniczne maszyn, różnych technologii produkcji, dużej i średniej skali, niektóre o bardzo wysokim stopniu automatyzacji

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku z maszynami na produkcji
  • mile widziane doświadczenie w frezowaniu konwencjonalnym i/ lub na stanowisku tokarz
  • wiedza w zakresie spawania, hydrauliki, pneumatyki, sterowania maszynami
  • wysoka jakość wykonywanych usług
  • elastyczność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • praca od zaraz
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)