Mechanik sprzętu i elektronarzędzi (k/m)

Boels Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy holenderską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 11 krajach Europy, jesteśmy liderem branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Luksemburgu, na Słowacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz Islandii.

Od 2009 jesteśmy obecni w Polsce, gdzie otworzyliśmy swoje oddziały min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu oraz w Gliwicach, Jaworznie, w Czeladzi, w Lublinie i w Łomiankach koło Warszawy.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi oraz ogólnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Boels Verhuur B. V. to holenderska firma z 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi dla przemysłu, budownictwa oraz klientów indywidualnych. Jest liderem branży na rynkach Holandii, Belgii i Niemiec. W 2006 otworzyła swoje punkty w Austrii i Czechach, a w 2009 rozpoczęła działałność w Polsce. Posiada rowniez filie w Luksemburgu, Słowacji oraz we Włoszech.

W związku z wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi oraz ogólnym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Bemowo) Wymiar pracy: Cały etat

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwacje oraz naprawy sprzętu oraz elektronadzędzi z asortymentu wynajmu firmy.

Obowiązki na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za konserwację oraz naprawę sprzętu z pełnej oferty wynajmu
  • Naprawy i likwidacje zakłóceń w funkcjonowaniu wypożyczonego sprzętu, zarówno u klienta jak i w oddziale
  • Zamawianie części zamiennych
  • W przypadku bardzo poważnych awarii, organizacja oraz kontakt z odpowiednim organem naprawczym danego sprzętu
  • Odpowiedzialność za utrzymanie miejsca pracy oraz sprzętu w należytym porządku
  • Pomoc klientom przy usterkach
  • Aktywne zaangażowanie w prawidłowe funkcjonowanie oddziału

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe (mechanik/ elektromechanik itp.)
  • Doświadczenie w pracy przy konserwacji i naprawach maszyn i urządzeń różnego rodzaju (w dużej mierze budowlanych), zainteresowanie mechaniką oraz elektromechaniką, silnikami i sprzętem
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia
  • Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju zawodowego i awansu
  • Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Boels Verhuur BV (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. z 2002r., poz.101, nr. 926)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.