MECHANIK SERWISU

PK SERWIS

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PK SERWIS autoryzowany dealer i serwis koparek, ładowarek i podnośników teleskopowych marki BOBCAT, terenowych wózków widłowych, wozideł i ładowarek teleskopowych marki AUSA oraz maszyn zagęszczających marki WEBER MT poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce zatrudnienia: Wrocław-Oporów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych;
  • sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac;
  • mobilna obsługa klientów;
  • budowanie pozytywnych relacji z klientem.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne;
  • prawo jazdy kat B;
  • język angielski podstawowy, mile widziana znajomość słownictwa technicznego;
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • dyspozycyjność;
  • wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę w autoryzowanym serwisie wiodących światowych marek;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • rozwój dzięki kontaktowi z najnowocześniejszą światową techniką;
  • specjalistyczne szkolenia krajowe i zagraniczne;
  • stałe godziny pracy – pn-pt 7:30-15:30 – wolne soboty, niedziele i święta.

Kandydatów prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu i miejsca wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

rekrutacja

W pierwszym etapie rekrutacji składanie CV nie jest konieczne.

Prezentacja firmy

PK SERWIS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria, Praca Inne