Mechanik – Serwisant Przemysłowy

KBTI Poland

cała Polska, podlaskie

Opis stanowiska pracy

KBTI Poland Agencja Zatrudnienia dla swojego klienta eksperta w zakresie procesów magazynowych i logistycznych związanych z elementami długimi oraz blachami poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Numer referencyjny: 9154

Opis stanowiska:

  • montaż i instalacja maszyn
  • serwis maszyn, urządzeń w kraju i za granicą
  • diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych,
  • wsparcie techniczne oraz merytoryczne ( doradztwo techniczne)
  • prowadzenie spraw związanych z reklamacjami, dostarczanie części zamiennych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne (mechanik)
  • umiejętności w zakresie mechanik, ślusarstwa
  • mile widziane umiejętności w zakresie elektryki
  • prawo jazdy kat. ”B”
  • znajomość dobra j. niemieckiego
  • obsługa komputera
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną, w tym w języku obcym.
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisk

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • samochód służbowy
  • pakiet szkoleń w kraju i za granicą
  • współpracę w ramach krajowych oraz międzynarodowych projektach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w tytule: Serwisant przemysłowy

Prezentacja firmy

KBTI Poland Agencja Zatrudnienia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne