MECHANIK/SERWISANT AGREGATÓW CHŁODNICZYCH W SAMOCHODACH

Europe Solutions UK Ltd

ANGLIA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mechanik Samochodowych Agregatów Chłodniczych

Numer referencyjny: Chlod99 Wynagrodzenie: 12 - 15 tys. zł brutto.

Obecnie poszukujemy Serwisanta Agregatów do naszych samochodów dostawczych. Firma pomaga zdobyć pracownikom certyfikat F-Gaz, który jest bardzo przydatny w dalszej karierze. Nasza firma jest jedną z najbardziej znanych korporacji specjalizujących się w chłodzonym transporcie drogowym. Oferujemy największą bazę usług na terenie Europy.

Opis stanowiska:

Naprawy bieżące oraz przeglądy okresowe samochodowych agregatów chłodniczych; również praca w terenie
Montaż samochodowych agregatów chłodniczych
Obsługa i naprawa układów chłodniczych (klimatyzacji)
Diagnostyka usterek
Naprawy elektryczne

Oferujemy:

Pracę w pełnym wymiarze godzin
Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny pakiet socjalny
Wysoką stawkę godzinową 11-13 funtów brutto
Samochód służbowy oraz paliwo

Nadgodziny -

1.5X After 1730-0000 Mon-Friday / 1.5 X Between 0600-0830
Sat 1.5X all day / Sun 2X all day
Every day between 0000 -0600 1.5X
28 dni płatnego urlopu
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
Please click the button below to apply. Please attach a CV/Resume in English. You do not need to attach any other documents unless you want to. Please also answer the questions.

Wymagania

2-letnie doświadczenie przy naprawie agregatorów chłodniczych w samochodach
Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej, chłodnictwa, znajomość zagadnień z elektroniki będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. B
Język angielski na poziomie komunikatywnym
Wykształcenie techniczne lub zawodowe

Prezentacja firmy

Europe Solutions UK Ltd jest agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis