mechanik samolotowy – praca w Niemczech

Randstad Polska Sp. z o.o.

Hamburg, zagranica

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. W ramach projektów Cross Border Staffing oferujemy pracę za granicą u naszych klientów w takich państwach jak m.in. Holandia, Belgia, Niemcy i inne

Dla naszego niemieckiego klienta, międzynarodowej firmy z branży lotniczej, poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 37465
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Hamburg

Zakres obowiązków:
  • montaż komponentów mechanicznych i hydraulicznych (układy hydrauliczne, przekładnie, oprawy) oraz ich zabezpieczanie
  • przygotowywanie i prowadzenie testów sprawności sprzętu oraz rozwiązywanie problemów
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz uwag odnoszących się do systemów komputerowych
  • sprawdzanie wyników pracy

Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe: mechanik samolotowy / mechanik silnika
  • wymagane min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w lotnictwie lub w branży automotive
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy w grupie i rozwiązywania problemów
  • duża motywacja do pracy, skupienie na celach i wysokiej efektywności
  • dyspozycyjność do wyjazdu za granicę na dłuższy okres

Oferta:

  • praca w stabilnej międzynarodowej firmie działającej w sektorze lotniczym
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc w relokacji

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)