Mechanik samochodowych agregatów chłodniczych

Thermo Systems Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska, dolnośląskie

Od: Thermo Systems Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

MECHANIK SAMOCHODOWYCH AGREGATÓW CHŁODNICZYCH
Opis stanowiska:
• Naprawy bieżące oraz przeglądy okresowe samochodowych agregatów chłodniczych;
• Montaż samochodowych agregatów chłodniczych;
• Obsługa i naprawa układów chłodniczych (klimatyzacji)
• Diagnostyka usterek;
• Naprawy elektryczne – układy 12V, 24V, 230V, 380V

Firma oferuje:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• Stabilne zatrudnienie, atrakcyjny pakiet socjalny;
• Atrakcyjny oraz motywujący system wynagrodzeń;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy;

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne lub zawodowe;
• Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej, chłodnictwa, znajomość zagadnień z elektroniki będzie dodatkowym atutem;
• Komunikatywność, dyspozycyjność;
• prawo jazdy kat. B;
Dodatkowym atutem będzie:

• Umiejętność spawania elektrycznego i lutowania twardego;
• Uprawnienia SEP do 1 kV;
• Umiejętność obsługi wózka widłowego;
• Prawo jazdy kat. C;