Opis stanowiska pracy

Agencja Omega Resource Group plc poszukuje zaangazowanych mechanikow samochodowych /mechatronika dla angielskiej sieci warsztatow samochodowych na terenie UK Crayford, Enfield, Heathrow, Watford, Wimbledon, Guildford, Leeds, Bristol , Cardiff oraz Swindon zaangazowanych mechanikow samochodowych /mechatronika do pracy na calym etacie.

Opis stanowiska pracy:

Przeglad techniczny pojazdow

Montaz samochodowych czesci wymiennych

Montaz opon samochodowych

Wymagania:

Wyksztalcenie zawodowe jako mechanik samochodowy/mechatronic badz wyksztaucenie techniczne

Mile widziane doswiadczenie zawodowe

Samodzielnosc i dokladnosc w wykonywaniu zadan

Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego w stopniu umozliwiajacym samodzielne porozumiewanie sie w warsztacie

Oferujemy:

Angielska umowe o prace na czas nieokreslony (na stale) z pakietem socjalno-ubeznpieczeniowym

Pomoc w znalezinieu zakwaterowania oraz zalatwieniu formalnosci.

Kandydatowm spelniajacym powyzsze wymagania klient ofruje prace na stale oraz wynagraodzenie od £21000 do £27000 w skali roku w zaleznosci od doswiadczenia

Prezentacja firmy

Firma omegaresource zajmuje sie zatrudnianiem zarowno anglikow ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria