Agencja Zatrudnienia KS Service

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Olen

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza firma posiada belgijski certyfikat Erkenning nr VG 2091/U – als Uitzendbureau in het Vlaamse Gewest, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży elektrycznej, specjalizującej się w wykonywaniu prac elektrycznych dla zarządców infrastruktury i obiektów przemysłowych, montażu napowietrznej i podziemnej instalacji elektrycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

    • naprawa samochodów ciężarowych i osobowych
    • pilnowanie terminów oraz dowożenie samochodów na badania techniczne
    • okresowe przeglądy oraz konserwacja samochodów należących do firmy

Wymagania

    • minimum rok doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego
    • ważne prawo jazdy kat. C (wymóg konieczny)
    • ważne ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem
    • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na polskich warunkach
    • atrakcyjne wynagrodzenie – 14,27 EUR brutto/h
    • nadgodziny płatne 150%
    • pracę w systemie jednozmianowym
    • zakwaterowanie
    • oddelegowanie do pracy na podstawie zaświadczenia A1
    • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.