Opis stanowiska pracy

Wymagania :

  • Minimum 3-5 lat doswiadczenia zawodowego jako mechanik zawodowy
  • Naprawa pojazdow osobowych roznych marek
  • Wyszukiwanie bledow
  • Diagnoza i serwis
  • Praca na warsztacie
  • Doswiadczenie z krajow skandynawskich beda dodatkowym atutem
  • Znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego ( WARUNEK KONIECZNY)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Mozliwosc otrzymania pracy na stale u klienta
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Korzystne warunki ubezpieczeniowe (AFP norweski 3 filar) i emerytalne (OTP)
  • Dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe
  • Pomoc w zakwaterowaniu oraz organizacji formalności w urzędach norweskich
  • Mozliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia i ubrania robocze
  • międzynarodowa administracja

Prezentacja firmy

Adecco Installasjon Hordaland jest częścią Adecco Norge, światow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne