Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, jednego z najwiekszych niemieckich koncernow motoryzacyjnych poszukujemy do oddzialow na terenie polnocnych Niemiec mechanikow samochodowych.

Zakres obowiazkow:
- montaz elementow mechanicznych oraz karoserii na linii produkcyjnej
- kontrola jakosci i wykonywanie ewentualnych napraw korygujacych

Dla naszych klientow, autoryzowanych warsztatow mechaniki pojazdowej poszukujemy specjalistow w zakresie napraw pojazdow oraz sezonowej wulkanizacji.

Wymagania

Wymagania

- wyksztalcenie min. zawodowe jako mechanik samochodowy
- doswiadczenie zawodowe (min. 2 lata)
- min. komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (rozmowa telefonicza z niemieckim pracodawca)
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie w renomowanym koncernie motoryzacyjnym
- umowe o prace na czas nieokreslony na niemieckich warunkach (niemieckie ubezpieczenie i podatek)
- diety oraz zakwaterowanie oplacone przez pracodawce
- wsparcie polskiego koordynatora

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
250
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive