Agencja Zatrudnienia KS Service

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Motaniec

OBOWIĄZKI

  • samodzielna diagnoza oraz naprawa usterek samochodowych
  • montaż dodatkowych elementów wyposażenia samochodów
  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów okresowych elementów wyposażenia pojazdu

WYMAGANIA

  • wykształcenie techniczne/mechaniczne
  • roczne doświadczenie w naprawie aut osobowych i ciężarowych
  • znajomość elektronicznych systemów diagnostycznych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (8:00-16:00 i 14:00-22:00)

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do doświadczenia
  • system premii uznaniowych oraz szkolenia branżowe
  • kompletne ubranie robocze oraz narzędzia do pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy