Opis stanowiska pracy

Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych.

Do naszego serwisu w Krakowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Wymiana opon, oleju, filtrów;
  • Naprawy mechaniczne;
  • Diagnostyka komputerowa;
  • Montaż podzespołów;

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego lub determinacja do nauki zawodu;
  • Wykształcenie kierunkowe - zawodowe lub średnie.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę;
  • Elastyczny czas pracy (możliwa praca 3-4 dni w tygodniu po 12 godzin i inne);
  • Motywujący system premiowy uzależniony od indywidualnych wyników;
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie NNW);
  • Możliwość rozwoju zawodowego (awans na doradcę serwisowego);

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303."

Prezentacja firmy

Feu Vert Polska Sp. z o.o. oraz Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne