Opis stanowiska pracy

Poszukujemy dla klienta w Holandii mechaników samochodowych. Istnieje możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość języka obcego,
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 460 - 480 euro netto/40h,
  • dodatek wakacyjny,
  • dodatek urlopowy,
  • ubezpieczenie (21 euro/tydzień),
  • bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy),
  • kontrakt holenderski,
  • długoterminowe zatrudnienie,
  • opiekę koordynatora na terenie Holandii.

Prezentacja firmy

Happy Workers EU Recruiti

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive