Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Mechanik samochodowy

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Holandia

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Holandia

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka, serwis i naprawy wszystkich marek samochodów
  • Kontakt z kierownikiem warsztatu i wykonywanie poleceń związanych z koniecznymi naprawami
  • Praca w warsztacie samochodowym
  • Praca w grupie oraz samodzielna

Wymagania:

  • Przynajmniej 4 lata bieżącego doświadczenia jako mechanik samochodowy w warsztacie samochodowym
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • Zdolność dotrzymywania terminów
  • Mile widziany własny samochód w celu dojazdu do pracy z miejsca zakwaterowania

Oferujemy:

  • Pracę 40 godzin w tygodniu
  • 475 euro netto / tydzień
  • Własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.