Opis stanowiska pracy

Mechanik samochodowy - zajmować się będzie naprawą bieżącą pojazdów oraz pojazdów po kolizjach komunikacyjnych. Oferujemy profesjonalne narzędzia pracy, pewność zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Poszukujemy doświadczonego mechanika samochodowego, samodzielnego i kreatywnego w działaniu. Sumiennego, rzetelnego, człowieka z wyobraźnią. Zapraszamy do kontaktu osobistego w siedzibie naszej firmy po uprzednim kontakcie telefonicznym - Telefon 605-440-201 (właściciel)

Prezentacja firmy

irma DZWmotors powstała w 2007 roku. Jest profesjonalnym serwisem samoch... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne