Mechanik Samochodowy

Perilia HR GmbH

Bawaria, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firmia Perilia HR z siedziba w Regensburgu poszukuje dla renomowanego klienta:

Mechanikow Samochodowych (Wulkanizatorow).

*Praca głównie polega na wymianie opon.

*Stawka wynosi 9,85€ za godzine brutto + 24€ diety za kazdy przepracowany dzien (pon-pt).

*Zakwaterowanie oddalone maksymalnie 15km. od miejsca pracy.

*Zakwaterowanie płatne przez pracownika w wysokości 300€/miesiąc - reszte doplaca Perilia HR GmbH

*Zwrot kosztów podróży do naszego biura w Regensburgu (obliczany na podstawie odległości i dowodu kosztów podróży max. 100€).

*Gwarantowana 5% podwyżka po przepracowanych 5 miesiącach.

*Rejestracja w Niemczech, ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie
emerytalne

*Praca na pełen etat

*Wynagrodzenie zagwarantowane od początku podjęcia pracy

*Możliwe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

Wymagania

Czego wymagamy?

Znajomosci jezyka niemieckiego.
Doswiadczenia zawodowego.

Miejsca pracy:
-Mindelheim
-Augsburg
-Donawörth
-Füssen
-Memmingen

Prezentacja firmy

Firma Perilia Human Resources specjalizuje się w zatrudnianiu specjalist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive