GP People Sp. z o.o.
GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Bawaria / Niemcy

Agencja zatrudnienia GP People u numerze KRAZ nr 4972 dla swojego Klienta, sprawdzonego warsztatu samochodowego prowadzonego przez osobę pochodzenia tureckiego na terenie Bawarii, poszukuje aktualnie Kandydatów na stanowisko:

nr referencyjny: mes/11/14
miejsce pracy: Westendorf/ Bawaria / Niemcy

opis stanowiska:
- naprawa pojazdów samochodowych

wymagania niezbędne:
- doświadczenie zawodowe (do cv proszę dołączyć referencje lub świadectwa pracy jeśli Pan/i je posiada)

oferujemy:
- stałą pracę u niemieckiego Pracodawcy na czas określony
- wynagrodzenie w wysokości 1800 eur brutto, czyli ok. 1300 eur netto
- niemieckie warunki socjalne gwarantowane ustawowo
- darmowe zakwaterowanie o wysokim standardzie nieopodal warsztatu (dopłata za prąd i wodę w kwocie 150 eur miesięcznie)
- umowa podpisywana przed wyjazdem
- pomoc opiekuna projektu