Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy A.T.U Auto-Teile-Unger GmbH & Co. KG poszukujemy mechanika samochodowego w rejonie Bayern.

Twój profil:
- Wyksztalcenie jako mechanik samochodowy / lub mechatronik
- Znajomosc języka niemieckiego w mowie i piśmie
- Doświadczenie zawodowe (mile widziane)
- Prawo jazdy

Zadania:
- Wymiana opon
- Sprawdzenie hamulcow
- Układow wydechowych
- Wymiana oleju
- Sprawdzenie zawieszenia

- Start: od zaraz
- Czas pracy: 6-8 tygodni (lub, w zależności od warunków pogodowych)
- 40 godzin / tydz - bez pracy zmianowej
- umowa niemiecka, na warunkach niemieckich

Prezentacja firmy

Egal, ob Kunde oder Bewerber, wir stellen uns auf die Bedürfnisse unsere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive