Opis stanowiska pracy

Znamy doskonale polski rynek komunalny oraz jego potrzeby. Ponad 7 lat doświadczeń w sprzedaży maszyn komunalnych potwierdza nasze umiejętności. Zatrudniamy wybitnych fachowców w zakresie: hydrauliki, pneumatyki oraz elektryki pojazdów ciężarowych.

W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością zleceń poszukujemy mechanika samochodów ciężarowych.
Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych, montaż, kontrola, serwis.
Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.

CV proszę przesłać na maila lub złożyć osobiście w siedzibie firmy w Dąbrowie Górniczej ul. Podlesie 3.

Wymagania

Minimalne wykształcenie: zawodowe mechaniczne.
Zawód: mechanik pojazdów samochodowych.

Prezentacja firmy

Renowacja samochodów zabytkowych: mechanika, blacharstwo, lakiern... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive