MECHANIK SAMOCHODOWY Z UPRAWNIENIAMI DIAGNOSTY SKP

P.W. Motoklinika

42-224 Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Mechanika samochodowego z uprawnieniami diagnosty do pracy w prężnie rozwijającej się podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów i warsztacie samochodowym.

Miejsce pracy: Częstochowa

Wymagania:
- Uprawnienia diagnosty samochodowego
- Samodzielność , odpowiedzialność

Zakres obowiązków:
- Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów samochodowych
- Praca związana z usprawnianiem i naprawą pojazdów samochodowych
- Obsługa klientów oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy stałą pracę z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o kontakt wyłącznie telefoniczny 602 609 960

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

Auto Serwis MotoKlinika to profesjonalny warsztat samochodowy, po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive