Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku mechanika/elektromechanika samochodów ciężarowych. Poszukujemy osoby, która chce pracować, nie ma roszczeniowego podejścia do życia i zna się na tym co robi. Praca na terenie Bydgoszczy. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy lub za pośrednictwem serwisu.

Wymagania

-doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych pod względem: mechanicznym, elektrycznym, hydraulicznym i pneumatyczny

- prawo jazdy kat. C lub CE

- doświadczenie jako kierowca samochodów ciężarowych

- praca w elastycznych godzinach

- umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.

Prezentacja firmy

Firma Euro-Trans specjalizuje się w transporcie drogowym rzeczy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców