Opis stanowiska pracy

Dla sieci renomowanych warsztatów szybkiej obslugi samochodowej na terenie poludniowych Niemiec (m.in. Monachium, Norymberga, Regensburg, Stuttgart, Würzburg ) poszukujemy mechaników samochodowych lub wulkanizatorow.

Do obowiazkow nalezec bedzie :
- podstawowy serwis (wymiana oleju, paskow,filtrow, klockow hamulcowych itp.) oraz naprawy zwiazane z ukladem napedowym, kierowniczym itp. (przeglady techniczne i drobne naprawy),
- wulkanizacja /wymiana opon z zimowych na letnie
-obsluga wywazarki do kol

Oferujemy:
- Umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa i dieta rozlakowa)
- Opiekę oraz wsparcie koordynatora polskiego w Niemczech
- Zakwaterowanie oplacone przez pracodawcę niemieckiego

Wymagania

-wyksztalcenie m.in zawodowe jako mechanik samochodowy
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doswiadczenie zawodowe jako mechanik pojazdow
- gotowosc do pracy zmianowej
- prawo jazdy
- mile widziany wlasny samochod
- motywacja do pracy
- dobra kondycja fizyczna

Prezentacja firmy

Agencja pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak, firma placi zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive