Opis stanowiska pracy

Certyfikat 11490
Mechanik Samochodowy/ Doradca i Asystent Serwisowy TESLA
Opis stanowisk:
- kontrola, naprawa i eksploatacja pojazdów/pojazdów elektrycznych,
- przygotowanie pojazdu do sprzedaży zgodnie z zamówieniem klienta,
- odbiór, oraz dostawa pojazdów do klienta,
- obsługa klienta, oraz współpraca z innymi działami,
- przeglądy gwarancyjne, kontrola jakości,

Oferujemy:
- pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu finalnym z klientem (rozmowy odbywać się będą w listopadzie),
- możliwość pracy w renomowanej firmie, oraz zdobycia zagranicznego doświadczenia zawodowego,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy (ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzane składki emerytalne, zasiłek rodzinny),
- ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
- atrakcyjna stawka godzinowa 218 NOK,
- zakwaterowanie.
Kandydaci spełniający powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

Wymagania:
- język angielski w stopniu dobrym (wymóg konieczny),
- prawo jazdy kat. B,
- wykształcenie średnie techniczne,
- znajomość naprawy i serwisowania samochodów różnych marek,
- mile widziane doświadczenie z diagnostyką,
- minimum 2 lata udokumentowanego doświadczenia jako mechanik samochodów osobowych, elektrycznych

Prezentacja firmy

Firma Co-oP Recruitment and Training Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive