Mechanik samochodowy / Techni Mercedes

LSJ HR Group

Norwegia, zagranica

Miejsce pracy: Norwegia

Praca dla mechanika/ technika samochodowego marki Mercedes BENZ.

Praca w serwisie autoryzowanym. Posiadamy również ofert pracy dla mechaników ogólnych/wielu marek.

SPOTKANIE REKRUTACYJNE ODBĘDZIE SIĘ W WARSZAWIE

REKRUTACJA TRWA!!!

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
  • długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania

WYMAGANIA:

  • min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
  • obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane
  • 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
  • prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

  • dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
  • diagnostyka komputerowa
  • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych