MECHANIK SAMOCHODOWY – praca w ISLANDII

Work Service Express

Islandia, zagranica

Miejsce pracy: Islandia

Work Service Express ZATRUDNI mechanika samochodów osobowych marki Mercedes Benz
ze znajomością języka angielskiego

Wymagamy :
• Wykształcenie - technik samochodowy
• Udokumentowanego min. 5 -letniego doświadczenia w mechanice samochodów marki Mercedes Benz
• Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2 – WARUNEK KONIECZNY
• Dokładności, zaangażowania, punktualności, profesjonalizmu
• Czynne prawo jazdy
• Mile widziane ukończone kursy samochodowe

Obowiązki:
• Mechanika/naprawa samochodów marki Mercedes Benz

Oferujemy:
• UMOWĘ O PRACĘ pełny etat (172 h/m-c)
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE - 16,64 Euro brutto /h
• Możliwość wypracowania NADGODZIN
• Zakwaterowanie
• Stabilne miejsce zatrudnienia i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
• Pomoc w organizacji wyjazdu (przelot, zakwaterowanie)
• Opiekę Koordynatora

A jeśli polecisz nam znajomego Mechanika samochodowego ze znajomością języka angielskiego, który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 300 ZŁOTYCH (nagrody sumują się!)

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij Swoje CV!
Pośpiesz się a wyjedziesz już niebawem!

UWAGA W TYTULE MAILA WPISZ NAZWĘ STANOWISKA

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.