mechanik samochodowy poszukiwany od zaraz

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, lidera z branży najmu maszyn budowlanych, poszukujemy osób do pracy na stanowisku: SERWISANT MASZYN

Nr ref.: 40076
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • dokonywanie przeglądu maszyn i urządzeń
  • serwisowanie maszyn budowlanych na terenie oddziału i u Klientów
  • w przypadku uszkodzeń maszyn diagnozowanie awarii i proponowanie sposobu naprawy
  • kontakt z Klientem w celu udzielania informacji, porad technicznych, stwierdzenia przyczyny awarii

Oczekiwania:
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie min. średnie z zakresu mechaniki lub elektromechaniki samochodowej
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w dużej, szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • profesjonalne szkolenia wdrażające
  • bogaty system benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)