Mechanik samochodowy - Niemcy

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brasco Sp. Jawna poszukuje dla swojego klienta w Niemczech kandydatów na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy
Nr referencyjny: MS-DE/0919/JE

Obowiązki:

  • wykonywanie pełnej diagnostyki samochodowej według obowiązujących procedur
  • przeprowadzanie napraw mechanicznych zgodnie z wymogami
  • wykonywanie przeglądów okresowych
  • realizacja zadań na rzecz serwisu zleconych przez przełożonego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: od 13.75 - 15.00 EUR / godz;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych;

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego;
  • wykształcenie techniczne, najchętniej kierunkowe
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu
  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność za wysoką jakość wykonywanej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego;
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji;

Prezentacja firmy

Firma Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive