Mechanik Samochodowy / Elektromechanik

Firma Handlowa BSP Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BSP Autoryzowany Dealer Opel

Firma Handlowa BSP Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Opel poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik Samochodowy/Elektromechanik

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • Kontrola stanu technicznego pojazdów,
  • Okresowa obsługa techniczna,
  • Zdiagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy,

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dbałość o wysoką jakość napraw
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • Gotowość do dalszego rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w obsłudze samochodów marki Opel będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Cykl szkoleń w MyOpel Akademii zakończony certyfikatem

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

" Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Firma handlowa BSP Sp. z o.o. w Łodzi zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO). "

Prezentacja firmy

Autoryzowany Dealer marki Opel, Autoryzowany Serwis marek Opel, Chevrole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Elektronika / Telekomunikacja