Mechanik samochodowy do pracy w niemieckiej firmie

Akronis Personalmanagement GmbH

Augsburg, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagany JEZYK NIEMIECKI w stopniu CO NAJMNIEJ komunikatywnym.

Doświadczenie:
Znajomosc mechaniki samochodow niemieckich marek.
Doswiadczenie w elektryce i programach diagnostycznych mile widziane.

Wynagrodzenie:

1500,00 - 1700,00€ Netto przy 172 godzinach, w zaleznosci od kwalifikacji.

Zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie + dieta dzienna.
Oferujemy pokoje 2-osobowe w poblizu miejsca pracy.
Pokoje posiadaja wspolna kuchnie, lazienke oraz WiFi.
Wynagrodzenie zgodnie z taryfą BAP.
Możliwość pracy w nadgodzinach.
Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej .
Mozliwosc pobierania niemieckiego Kindergeldu.
Dla naszych polskojęzycznych pracowników pomoc w jezyku polskim.

Wymagania

Jezyk niemiecki w stopniu CONAJMNIEJ dobrym.
Min.2 lata doswiadczenia w zawodzie.
Prawo Jazdy i wlasny samochod mile widziane.

Prezentacja firmy

Gemeinsam stark! - das ist kein bloßes Versprechen, <br/>sondern ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 23.12.2016 z mozliwoscia przejscia na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 6 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive