Mechanik samochodowy Citroen/ Peugeot

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy

Mechaników samochodowych

Specjalizacja

Citroen/ Peugeot/ Renault

Do serwisu autoryzowanego w miejscowosci Oslo

Każdemu mechanikowi gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy:

Stawki między 190 - 200 nok za godzinę brutto;

Zakwaterowanie czekające na mechanika od pierwszego dnia pobytu w Norwegii;

Zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedziałku do piątku (37,5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami w wybranych warsztatach). Przez pierwsze 6 miesięcy zatrudnienie w norweskiej firmie Fagformidling, następnie kontrakt długoterminowy bezpośrednio w warsztatem samochodowym;

Każdy mechanik otrzymuje niezbędny do pracy sprzęt (strój roboczy, buty) oraz samodzielne stanowisko pracy;

Wypłata przelewana jest na norweskie konta raz w tygodniu (pomagamy zakładać norweskie konta w Norwegii);

Za wszystkich pracowników składamy podania na pozwolenie o prace (oppholdstillatelse) oraz skattekort ważny na dany rok;

Każdemu pracownikowi przydzielany jest przez pierwszych kilka miesięcy konsultant pomagający w załatwieniu innych niezbędnych spraw formalnych oraz starszy stażem norweski mechanik, pomagający w codziennej pracy na warsztacie;

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

Komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego lub norweskiego - lub checi podjecia się bezpłatnego kursu jezyka norweskiego.

Wieloletniej praktyki w zawodzie mechanik samochodowy najlepiej w serwisie autoryzowanym Renault/ Citroen i/lub Peugeot

Wykształcenia przynajmniej zawodowego w kierunku mechanik samochodowy oraz ważnego prawa jazdy kat. B

Osoby zainteresowane ofertami pracy proszone są o przesłanie CV.

Prosimy, aby kandydaci zaznaczyli w CV jeśli kiedykolwiek pracowali w serwisach autoryzowanych na terenie Polski lub innych krajów lub jeśli w tych warsztatach przechodzili przez szkolenia organizowane przez pracodawców (nie jest to wymóg, ale czym wyższe kwalifikacje, tym wyższa stawka).

W razie innych, szczegółowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy, następnie na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 110PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostępne
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy