Mechanik Samochodowy (bez znajomości j.niemieckiego)

JobTicket Sp. z o.o.

Sttutgart, zagranica

Opis stanowiska pracy

- wykonywanie napraw skrzyń biegów
- montaż i demontaż skrzyń biegów
- przygotowywanie narzędzi, i materiałów do pracy oraz usuwanie zakłóceń w pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 13 €/godz. brutto co odpowiada ok. 1400-1500€ netto miesięcznie
- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
- umowę o pracę zgodnie z przepisami niemieckimi
- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (mechanik maszyn, pojazdów lub pokrewne)
- preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

oraz
- motywacja, zaangażowanie w pracy
- zdolności manualne i techniczne
- umiejętność pracy zespołowej

Mile widziana
- znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 400PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji