MECHANIK SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH-VOLKSWAGEN CLASSIC WROCŁAW

Audi Centrum Wrocław Sp. z o.o.

51-411 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Auto Group Polska Sp. z o.o. Centrum Wrocław, w związku z planowanym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki pracy
- praca w zespole pasjonatów motoryzacji
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia

Wymagania

- wykształcenie techniczno-mechaniczne
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną(mile widziane również w językach obcych)
- doświadczenie na podobnym stanowiski min. 3 lata
- znajomość budowy starych układów: zasilania, zawieszenia oraz silników
- znajomość techniki samochodowej samochodów zabytkowych i klasycznych
- znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kat. B
- znajomość budowy oraz procesu naprawy pojazdów klasycznych grupy VW, Audi, będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Spółka Audi Centrum Wrocław w związku z rozwojem działalności pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne