MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Eterni Norge AS, Norwegia

Trondheim, Norwegia, zagranica

Obowiązki:

  • Naprawa, kontrola, serwis pojazdów ciężarowych marki DAF, MAN i IVECO

Kwalifikacje:

  • Wykształcenie w zawodzie jako mechanik ciężarówek i / lub maszyn budowlanych/ maszyn przemysłowych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku / samodzielność w pracy,
  • Doświadczenie pracy w Norwegii jest dodatkowym atutem,
  • Komunikatywny angielski lub norweski,
  • Prawo jazdy CE.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowa o prace na norweskich warunkach,
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Miejsce pracy: Trondheim, Norwegia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.