Opis stanowiska pracy

Firma Transportowa z 30-letnim stażem poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanik samochodów ciężarowych.
Miejsce pracy : Radwanice k. Głogowa

Kogo szukamy:

  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu mechanik samochodowy;
  • znajomość mechaniki samochodowej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii;
  • skrupulatność, punktualność oraz odpowiedzialność;
  • umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy;

  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • praca od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń bezpośrednio przez serwis.

Prezentacja firmy

Firma \"Transport Towarowy Krzysztof Ostaszewski\" powstała w 198... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis