Hussar Angels S.A.

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

Opis stanowiska

  • realizacja zleceń serwisu HUSSAR ANGELS na terenie Polski i Europy Zachodniej
  • diagnostyka i naprawa samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i pojazdów dostawczych
  • oględziny pojazdów i miejsc powypadkowych

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w naprawie samochodów ciężarowych, autobusów lub 5-letnie doświadczenie w naprawie samochodów osobowych
  • znajomość technologii napraw
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • dobra organizacja pracy
  • dbałość o powierzone mienie i ekologiczną czystość stanowiska pracy
  • umiejętność poruszania się w środowisku europejskim
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziane umiejętności spawania elektrycznego, diagnostyki układów pneumatycznych, naprawy niezależnych ogrzewań

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • system pracy 4 tygodnie pracy/1 tydzień wolnego lub 8 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego
  • wynagrodzenie do 2 500 Euro
  • stabilność zatrudnienia
  • zakwaterowanie i dojazd na koszt Pracodawcy
  • opiekę koordynatorów serwisu
  • nowoczesne i wyposażone w narzędzia busy serwisowe
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV.