Mechanik samochodów ciężarowych z umiejętnością spawania.

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów w Moerdijk poszukujemy doświadczonego mechanika samochodów ciężarowych do prac związanych z naprawą i serwisowaniem podwozia naczep, cystern.

Oferta wiąże się z koniecznością sporadycznego spawania.

Stawka: 13,50€brutto

Axell oferuje:

* Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
* Pracę w znanej międzynarodowej firmie, wśród wielonarodowej załogi pracowników
* Możliwość długotrwałej współpracy
* Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
* Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
* Darmowy transport do pracy
* Opiekę polskich koordynatorów
* Tygodniowy system wynagrodzeń
* Po tygodniu pracy możliwość otrzymania zaliczki

Wymagania

• Bieżące doświadczenie na w.w stanowisku
• Umiejętność spawania (certyfikaty spawalnicze nie są wymagane)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego - weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej
• dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy z dnia na dzień
• prawo jazdy kat. B - oferta wiąże się z koniecznością samodzielnego dojazdu samochodem służbowym do firmy z miejsca zamieszkania

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji