Mechanik samochodów ciężarowych w Norwegii

Proffman

Norwegia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta (praca bezpośrednio u norweskiego pracodawcy) poszukujemy mechanika samochodów ciężarowych. Wymagane doświadczenie w zawodzie (m.in. naprawa naczep i pojazdów ciężarowych różnych marek). Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka angielskiego lub norweskiego (poziom znajomości języka sprawdzamy na podstawie rozmowy telefonicznej).

Oferujemy:
- umowę o pracę z norweskim pracodawcą
- wynagrodzenie od 208 NOK/godz.(brutto)
- po okresie próbnym praca długoterminowa
- pomoc w sprawie noclegu i wyjazdu

Prosimy o przesłanie kompletnego cv zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac.

Wymagania

Oczekujemy:

- dobrej znajomości języka angielskiego lub norweskiego
- udokumentowanego doświadczenia zawodowego 5-10 lat
- dyspozycyjności
- doświadczenie zawodowe w Skandynawii mile widziane
- samodzielności i odpowiedzialności

Prezentacja firmy

Firma Proffman (dawniej Euro-Jobs) jest agencją zatrudnienia legitymując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym praca długoterminowa
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
100PLN - 105PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
10% dodatku wakacyjnego
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne