Mechanik samochodów ciężarowych (Volvo/Renault)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Belgia

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy specjalizującej się w serwisie ciężarówek i sprzętu ciężkiego, poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

Lokalizacja: Belgia- Mariakerke (Gent)

Obowiązki:

naprawa ciężarówek różnych marek (Volvo, Renault, itp.)

umiejętność pracy z oprogramowaniem diagnostycznym

diagnostyka i kompleksowa naprawa silników (w tym Diesla), zawieszenia, układów hamulcowych, napędowych itp.

naprawa instalacji elektrycznych na podstawie rysunków technicznych i schematów elektrycznych

praca samodzielna

Wymagania:

Kilka doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

komunikatywna znajomość j. angielskiego

doświadczenie w przeprowadzaniu napraw mechanicznych, elektrycznych oraz hydraulicznych

doświadczenie w pracy z oprogramowaniem diagnostycznym

umiejętność naprawy silników

Oferujemy:

w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej

16 Euro brutto/godz (w zależności od doświadczenia)

w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień

zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach

premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto

dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto

zasiłek rodzinny na każde dziecko

zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)

opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.