Mechanik Samochodów Ciężarowych Sprzętu Budowlanego

Hotel Oławian

55-200 Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma "Metal-Trans" z Oławy zatrudni mechanika samochodów ciężarowych oraz sprzętu budowlanego.
Praca na terenie bazy sprzętowej w Stanowicach koło Oławy.

Praca przy obsłudze bieżącej i naprawach sprzętu i samochodów należących do firmy.
Praca w 3- osobowym zespole.

Wymagania

Doświadczenie w naprawie sprzętu budowlanego typu:
Koparki,zagęszczarki,samochody ciężarowe, walce,spychy.

Prezentacja firmy

Oławian Hotel to perła wśród pereł dolnośląskich obiektów. Od dni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców