Mechanik Samochodów Ciężarowych MAN

LSJ HR Group

Norwegia, zagranica

Miejsce pracy: Norwegia

TRWA, NAJBLIŻSZE SPOTKANIE  9 CZERWCA 2017 POZNAŃ, 10 CZERWCA WARSZAWA, POZNAJ PRACODAWCĘ OSOBIŚCIE!!!

OPIS STANOWISKA:

Praca dla mechaników/ techników samochodów ciężarowych marki MAN. Praca w serwisach autoryzowanych. *Posiadamy również ofert pracy dla mechaników ogólnych/wielu marek. PRZYŚLIJ CV DO NAS, REKRUTACJA TRWA!!! POZNAJ NAS OSOBIŚCIE!!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych,
  • diagnostyka komputerowa
  • szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

WYMAGANIA:

  • min 3 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanika/technika samochodowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego warunek konieczny
  • obsługa programów diagnostycznych w języku angielskim lub norweskim
  • wykształcenie kierunkowe udokumentowane- mile widziane szkolenia z marki MAN (wyższe wynagrodzenie dla Techników i Masterów MAN)
  • 2 referencje (wymagane przed rekrutacją)
  • prawo jazdy kat. B

PRACODAWCA OFERUJE:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zdobytych szkoleń
  • płatne nadgodziny
  • dodatek urlopowy (”feriepenger”)
  • legalne zatrudnienie na warunkach norweskich, pomoc w załatwieniu formalności
  • długoterminowe kontrakty z możliwością otrzymania umowy na stałe
  • kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia- gratis
  • ubezpieczenie- gratis
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta- gratis
  • bezpłatne kursy nauki języka norweskiego
  • przygotowanie oraz wyposażenie zakwaterowania - gratis